Apie „Ciber drink“

„Ciber drink” – tai produktas, sukurtas Lietuvos mokslininkų Kauno technologijos universitete (KTU).

Gėrimo sudėtyje yra augalinių ingredientų, tokių kaip imbieras, ciberžolė, apynys ir pelynas bei pieno rūgšties bakterijos. „Ciber drink” gaminys yra laboratorijoje patikrintas ir atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Dokumentai:

Gamybos technologijos kūrimo ataskaita >

Tyrimų protokolas >

Imbierinė gira „Ciber drink"

SUKURTA IR PAGAMINTA LIETUVOJE

Dr. Vilhelmas Džiugelis, Palangos sveikatingumo centre skaito paskaitas apie dvasinę sveikatą, mitybą ir sveiką gyvenimo būdą. Aleksas Patapavičius, Palangos sveikatingumo centro įkūrėjas, klausydamas Dr. Vilhelmo paskaitos, išgirdo, jog vartojant probiotikus, būtina užtikrinti, kad probiotikai – gerosios žarnyno bakterijos – nežūtų rūgščioje skrandžio terpėje. Perkant probiotikus vaistinėje, jie parduodami kapsulėse, kurios suyra tik plonajame žarnyne.

Tai išgirdęs Aleksas Patapavičius – Palangos sveikatingumo centro įkūrėjas – diskutuojant su Dr. Vilhelmu Džiugeliu, pradėjo ieškoti būdų, ką ir kaip padaryti, kad probiotikai patektų tiesiai į plonąjį žarnyną.

Ką skelbia teorija?

Skystis, geriamas mažais gurkšneliais ir tekėdamas per stemplę, sušyla iki reikiamos kūno temperatūros ir taip patenka tiesiai į plonąjį žarnyną. Tokiu būdu – probiotikai, gerosios pieno rūgšties bakterijos (PRB), neužsibuvusios skrandyje „nukeliautų“ tiesiai į plonąjį žarnyną. Iš teorijos gimė idėja: Aleksas Patapavičius („Ciber drink“giros ir idėjos autorius) pradėjo kurti imbierinį gėrimą, su pridėtinėmis PRB (pieno rūgšties bakterijomis).

Skaityti daugiau>>

Jūsų sveikata, gera nuotaika ir energija yra svarbiausias dalykas gyvenime, todėl verta pasistengti ir tiesiog nusišypsoti.

Rinkitės "Ciber drink" ir patirkite natūralumo skonį!

” Ciber drink” gera žinia yra tai, kad šis gėrimas jau yra išbandytas ir vertinamas žmonių, kurie mėgsta rinktis naujus produktus. Tai gėrimas, kuris sulaukė teigiamų atsiliepimų ir mes esame įsitikinę, kad šis gėrimas taps jūsų mėgstamiausiu pasirinkimu, kurį norėsite pirkti nuolat.

Mūsų patirtis

Mūsų veikla yra sveikatingumo stovyklų organizavimas.

2000

Litrų „Ciber Drink” planuojame pagaminti per mėnesį

1248

Stovykloje apsilankė žmonių nuo 2018 metų

28000

Per penkis metus šiaurietišku ėjimu įveikėme kilometrų

100

Stovyklos, kuriose dalyvavo įvairaus amžiaus žmonės.

Susisiekite su mumis

Viskas labai paprasta! Įveskite savo duomenis pateiktoje registracijos formoje ir mes su jumis susisieksime. Pasirinkite norimą produktą ir nurodykite savo telefono numerį. Tai lengva!